Do pobrania
Komentarze
Tagi
Punkty sprzedaży
Artykuły
Cała strona
Szkolenia
Produkty

O nas

Kim jesteśmy?

Opierając się na wieloletnich doświadczeniach i badaniach specjalistów w dziedzinie ortopedii, ze szczególnym wskazaniem na ortopedię kończyny dolnej, odpowiadając na coraz bardziej popierany w Polsce nurt zdrowego stylu życia oraz zapotrzebowanie pacjentów na wysokiej klasy produkty z zakresu ortopedii i biomechaniki, postanowiliśmy nasze zainteresowania, badania i doświadczenia zorganizować w formie firmy FootMedical. Stawiamy nie tylko na produkty uznanych marek, ale także na zgrany zespół profesjonalistów – ludzi pełnych energii i zapału. Jesteśmy przekonani, że to dzięki temu połączeniu FootMedical odnotowuje dynamiczny wzrost sprzedaży oraz umacnia swoją pozycję na rynku.

Czym się zajmujemy?

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zapobiegania, łagodzenia, poprawiania oraz korygowania utraconych funkcji ludzkiego układu mięśniowo-szkieletowego i postawy, które można modyfikować i leczyć przy pomocy specjalistycznych produktów. Mając na myśli kompleksowe rozwiązania mówimy tu zarówno o zabezpieczeniu przez FootMedical strony produktowej dostarczanej naszym odbiorcom, jak i niezwykle istotnej strony dydaktycznej w postaci certyfikowanych szkoleń i seminariów prowadzonych przez najlepszych specjalistów z danej dziedziny.

Nasze standardy:

Wszystkie dostępne u nas produkty są certyfikowane i spełniają międzynarodowe normy ISO.
Ze względu na wysokiej jakości standardy leczenia pacjentów, nasze produkty są dostępne tylko w profesjonalnych punktach sprzedaży. Współpracując ze światowymi liderami dostarczamy Państwu rozwiązania na najwyższym poziomie.

Dlaczego my?

Swoją działalność postanowiliśmy oprzeć o profesjonalizm i doświadczenie liderów, którzy dzięki wieloletnim badaniom znaleźli najlepsze rozwiązania i stworzyli produkty wspierające ortopedię i biomechanikę kończyny dolnej, ze szczególnym uwzględnieniem stopy i stawu skokowego.

Na naszych wiodących partnerów wybraliśmy:

Amerykańską firmę VIONIC International - lidera w zakresie produkcji dynamicznych wkładek ortopedycznych VASYLI. Założyciel marki VASYLI poświęcił 27 lat na naukowe badania problemów związanych z chodzeniem po nienaturalnych, twardych i płaskich powierzchniach. Rezultatem tych prac są ortezy VASYLI – unikalne, opatentowane wkładki ortopedyczne zaprojektowane przez podiatrę Philipa VASYLI, aby skorygować kończyny dolne do ich naturalnej osi.

Niemiecką firmę Fior & Gentz – wieloletnie doświadczenie ortopedy Jörga Fior i inżyniera Ralfa Gentz daje nam mocną podstawę do tego, aby z pełną odpowiedzialnością zaproponować Państwu profesjonalne ortezy stopy i stawu skokowego oraz specjalistyczne buty pooperacyjne.

Firmę ING Source Ltd. – oferującą szeroką gamę opasek kompresyjnych OrthoSleeve, będących zaawansowanymi wyrobami medycznymi wspomagającymi proces rekonwalescencji, leczenie ortopedyczne i niewydolność żylną.

Firmę Wellcare oraz Cybertech Medical - producentów wyrobów ortopedycznych zaprojektowanych tak, aby zapewniać wsparcie w urazach lub schorzeniach ortopedycznych, a także zapobiegać uszkodzeniom w trakcie aktywności sportowej. Oferowane produkty charakteryzują się wykorzystaniem innowacyjnych, przyjaznych dla skóry materiałów, anatomicznym dopasowaniem oraz ergonomią.

Wszystkie nasze produkty są certyfikowane i spełniają międzynarodowe normy ISO.

Ze względu na wysokiej jakości standardy leczenia pacjentów są dostępne tylko w profesjonalnych punktach sprzedaży. Współpracując ze światowymi liderami dostarczamy Państwu rozwiązania w zakresie biomechaniki oraz ortopedii kończyny dolnej na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy wszystkich Państwa, którzy cenią sobie profesjonalne rozwiązania i dbają o swoich pacjentów z należytą starannością dobierając, w zależności od ich potrzeb, rozwiązania, które gwarantują najwyższy poziom powodzenia.

Prev
Next