Do pobrania
Komentarze
Tagi
Punkty sprzedaży
Artykuły
Cała strona
Szkolenia
Produkty

foot image

Szanowni Państwo!

Grudzień to zimowo-świąteczny okres, w którym każdy lubi dostawać prezenty. Przygotowaliśmy zatem grudniowy prezent dla Państwa:

-5% NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA POBRANIOWE I PRZEDPŁACONE(opłacona faktura pro forma)

Promocja obowiązuje od poniedziałku 12.12.2016 r. do piątku 30.12.2016 r.. Warunkiem skorzystania z promocji jest skorzystanie z opłaty pobraniowej (przy odbiorze towaru) lub wcześniejsze opłacenie zamówienia na podstawie faktury pro forma. Promocja obowiązuje na wszystkie produkty z naszego asortymentu z wyłączeniem sprzętu diagnostycznego.

Nowy rok - nowe ceny

Korzystając z okazji chcielibyśmy poinformować o zbliżających się zmianach cen dla produktów Vasyli Medical oraz Fior & Gentz. Ceny zostały nieznacznie podwyższone na skutek stale rosnącego kursu dolara amerykańskiego - jest to minimalna możliwa korekta cen.

Nasi przedstawiciele dotrą do Państwa z nowymi cennikami na przestrzeni najbliższych dni. Gdyby potrzebowali Państwo wcześniejszej informacji o nowych cenach zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami. Informacje kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://footmedical.pl/kontakt.

Jednocześnie zachęcamy do grudniowych zakupów po aktualnych (niższych) cenach oraz korzystając z grudniowej promocji!

Serdecznie zapraszamy do zakupów!
Zespół FootMedical
tel. 506 310 411
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prev
Next