Do pobrania
Komentarze
Tagi
Punkty sprzedaży
Artykuły
Cała strona
Szkolenia
Produkty

foot image

Szanowni Państwo!

Grudzień to zimowo-świąteczny okres, w którym każdy lubi dostawać prezenty. Przygotowaliśmy zatem grudniowy prezent dla Państwa:

-5% NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA POBRANIOWE I PRZEDPŁACONE(opłacona faktura pro forma)

Promocja obowiązuje od poniedziałku 12.12.2016 r. do piątku 30.12.2016 r.. Warunkiem skorzystania z promocji jest skorzystanie z opłaty pobraniowej (przy odbiorze towaru) lub wcześniejsze opłacenie zamówienia na podstawie faktury pro forma. Promocja obowiązuje na wszystkie produkty z naszego asortymentu z wyłączeniem sprzętu diagnostycznego.

Nowy rok - nowe ceny

Korzystając z okazji chcielibyśmy poinformować o zbliżających się zmianach cen dla produktów Vasyli Medical oraz Fior & Gentz. Ceny zostały nieznacznie podwyższone na skutek stale rosnącego kursu dolara amerykańskiego - jest to minimalna możliwa korekta cen.

Nasi przedstawiciele dotrą do Państwa z nowymi cennikami na przestrzeni najbliższych dni. Gdyby potrzebowali Państwo wcześniejszej informacji o nowych cenach zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami. Informacje kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://footmedical.pl/kontakt.

Jednocześnie zachęcamy do grudniowych zakupów po aktualnych (niższych) cenach oraz korzystając z grudniowej promocji!

Serdecznie zapraszamy do zakupów!
Zespół FootMedical
tel. 506 310 411
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

bieg lwa

Kolejny zadowolony pacjent

Nic tak nie cieszy, jak uśmiech zadowolonego pacjenta. Szczególnie, gdy jest nim tak dzielna pacjentka jak Milena!

Młoda Milenka cierpii na porażenie dwukończynowe, czyli tzw. diplegię (diplegia lub paraplegia - porażenie obu kończyn wskutek mózgowego porażenia dziecięcego). Schorzenie znacznie ogranicza mobilność dziewczynki oraz zaburza jej równowagę. Po zbadaniu Mileny przez naszego konsultanta dobraliśmy i dopasowaliśmy jej wkładkę Vasyli Medical CUSTOM FULL LENGTH ZIELONĄ KIDS. Matryca znacznie poprawiła mobilność, pozwala lepiej utrzymać równowagę zarówno podczas poruszania się, jak i podczas stania w miejscu, ale co najważniejsze - wkładka znacznie zwiększyła komfort chodzenia. Efekt? Zadowolona pacjentka, uśmiechnięci rodzice i zadowolony FootMedical - bo nie ma większej nagrody jak uśmiech dziecka!

View the embedded image gallery online at:
https://footmedical.pl/aktualnosci/#sigProId75bfca53c8

Znasz ciekawy przypadek medyczny, w którym pomogły wkładki Vasyli Medical? Podziel się z nami swoją historią! Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., chętnie opublikujemy Twoją historię.

bieg lwa

Bieg Lwa Poznań 24 maja 2015 r.

Jesteśmy pewni, że setki biegaczy z okolic Poznania i nie tylko wystartuje 24 maja w Biegu Lwa, który odbędzie się w Tarnowie Podgórnym. Skoro oni pobiegną, my też tam będziemy. Oprócz wsparcia biegaczy dopingiem, każdy dostanie ulotkę z informacjami na temat innowacyjnej opaski ze zmienną kompresją OS1st marki OrthoSleeve. Dodatkowo dzięki współpracy z Podologia Help z Lusówka (Tarnowo Podgórne) podczas imprezy biegowej będzie można odwiedzić nasz punkt konsultacji oraz darmowej diagnozy wad postawy. Nasi profesjonalni przedstawiciele udzielą szczegółowych informacji o zastosowaniu i dostępnych modelach produktów OrthoSleeve oraz indywidualnie dopasowywanych matryc (wkładek ortopedycznych 

bieglwa

VASYLI). Najlepsi uczestnicy (pierwsze dwa miejsca w kategorii kobiet i mężczyzn) zostaną nagrodzeni profesjonalnym doborem wkładek ortopedycznych VASYLI w punkcie sprzedaży Podologia 

Więcej informacji o Biegu Lwa: http://www.bieglwa.pl/Help.

Szkolenie w Warszawie 16.05.2015 r.

W dniu 16.05.2015 r. w Warszawie odbyło się szkolenie „VASYLI – biomechanika kończyny dolnej” kurs podstawowy. Kierownikiem naukowym szkolenia był dr n. med. Konrad Drewek ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania zaopatrzenia ortotycznego. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Celem seminarium było pozyskanie umiejętności oceny budowy i funkcji stopy niezbędnej do rozpoznania choroby, jej profilaktyki lub leczenia – zajęcia miały charakter interaktywny. Uczestnicy brali czynny udział w zajęciach ucząc się praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy. W seminarium uczestniczyli lekarze ortopedzi, rehabilitanci, technicy ortopedzi, podolodzy, podiatrzy, fizjoterapeuci i chiropraktycy z całej Polski.

Seminarium obejmowało takie elementy jak:

  • ruch 3D – biomechanika kompleksu podskokowego,
  • zaburzenia biomechaniki stopy, a częste dolegliwości takie jak: achillodynia, zapalenie rozcięgna podeszwowego, bóle stawów kolanowych, lumbalgia i inne,
  • zależność: tyłostopie – przodostopie, śródstopie,
  • ocena i diagnostyka deformacji przodostopia: metatarsalgia, choroba Mortona, przodostopie szpotawe/koślawe, zagięcie I promienia stopy – grzbietowe/podeszwowe,
  • rola I promienia stopy,
  • natura vs cywilizacja, omówienie cyklu chodu.

View the embedded image gallery online at:
https://footmedical.pl/aktualnosci/#sigProId31bceac77e

WARSZTATY PRAKTYCZNE:

Badanie przedmiotowe stopy, pozycja neutralna kompleksu podskokowego i przodostopia,
metody doboru i techniki konfiguracji ortez, rozwiązywanie najczęstszych problemów pacjenta.
W celu wzięcia udziału w seminarium w przyszłości prosimy Państwa o śledzenie naszych aktualności, w których będziemy informować o następnych terminach szkoleń.
Więcej informacji na temat szkoleń: footmedical.pl/szkolenia

Prev
Next